روزهای کاری از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 15

به دلیل تغییر زیرساخت ارتباطی شرکت به فیبر نوری و قطعی موقت سرویس تلفن ثابت، فعلا می توانید با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس: 09128380915تماس فوری

شماره تماس: 09394810945تماس فوری

لطفا قبل از ارسال پیام سوالات متداول را مطالعه فرمایید.

فرآیند تنظیم قرارداد پروژه برنامه نویسی به چه صورت است.

پس از بررسی جزئیات پروژه درخواستی شما، زمان و هزینه قرارداد مشخص می شود و در صورت موافقت، مراحل بعدی برای عقد قرارداد انجام خواهد شد.

هزینه انجام پروژه های برنامه نویسی به چه صورت محاسبه می شود.

برآورد  هزینه اجرای پروژه های برنامه نویسی بر اساس زمان اجرای پروژه به صورت نفرساعت محاسبه خواهد شد. بسته به نوع پروژه و تخصص مورد نیاز، هزینه هر نفرساعت محاسبه می شود.

زمان اجرای پروژه چقدر است.

زمان اجرای پروژه های مختلف متفاوت می باشد اما با توجه به اینکه شرکت پایاتک دارای تعداد زیادی نیروی متخصص در حوزه های مختلف برنامه نویسی است مطمئنا انجام کلیه پروژه ها در کوتاه ترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

پشتیبانی قرارداد ها به چه صورت است.

مهمترین مزیت شرکت پایاتک، پشتیبانی مداوم و منحصر به فرد است که مطمئنا دلیل اصلی تداوم همکاری ما با مشتریانمان است.

آیا پروژه های دانشجویی نیز انجام می شود.

با توجه به حضور نیروهای متخصص در شرکت پایاتک و لزوم برنامه ریزی برای استفاده حداکثری از توان و پتانسیل این عزیزان،  پروژه های دانشجویی در خود شرکت انجام نمی شود.. اما به دلیل درخواست های متعدد، پروژه های دانشجویی پذیرش و به افراد فعال در این حوزه که به صورت موقت با شرکت همکاری می کنند ارجاع می شود. این موضوع برای شرکت منفعت مالی نداشته و کلیه مبالغ پرداختی به حساب برنامه نویس واریز خواهد شد.

یک ایمیل بفرستید

    توجه :

    حتی المقدور تماس بگیرید.